Team

Vanuit onze visie groeien wij naar een andere opzet, waarbij meerdere leerkrachten gezamenlijk verantwoordelijk zijn voor alle kinderen in een bepaald leerjaar. Niet “de deuren dicht” van de eigen klas, maar samenwerking binnen het leerjaar. De afgelopen twee schooljaren hebben we hier al stappen in gezet. En hebben we gezien hoeveel dit groepsdoorbrekend werken opleverde voor zowel de kinderen als de leerkrachten. We hebben extra personeelsformatie toegevoegd per leerjaar om dit mogelijk te maken.

Schoolleiding

   
Directeur Joost Heemskerk jheemskerk@emmaus.lucasonderwijs.nl
Adjunctdirecteur Silvy Onderwater sonderwater@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Adjunctdirecteur John Leijgraaff

jleijgraaff@emmaus.lucasonderwijs.nl 

 

Groepsleerkrachten

   

Groep 1-2 M/C

Marianne Verhage

mverhage@emmaus.lucasonderwijs.nl

Charlotte van Putten

cvputten@emmaus.lucasonderwijs.nl

Groep 1-2 N/S

Nicole Luchtigheid

nluchtigheid@emmaus.lucasonderwijs.nl

 

Susanne Otten

sotten@emmaus.lucasonderwijs.nl 

Groep 1-2 T/B

Tessa Brink

tbrink@emmaus.lucasonderwijs.nl  

Baukje Wester

bwester@emmaus.lucasonderwijs.nl 

Groep 1-2 S

Simone van der Meer

svdmeer@emmaus.lucasonderwijs.nl  

Groep 1-2 K/M

Myrrhis van Klink

mvklink@emmaus.lucasonderwijs.nl

Meike Olde Weghuis

moldeweghuis@emmaus.lucasonderwijs.nl 

Groep 1-2 M/N

Marlies van Geel

mvgeel@emmaus.lucasonderwijs.nl 

Natasja van Cenin

nvcenin@emmaus.lucasonderwijs.nl 

Groep 3 D

Danielle van der Ham

dvdham@emmaus.lucasonderwijs.nl 

Groep 3 L

Leon Zwinkels

lzwinkels@emmaus.lucasonderwijs.nl 

Groep 3 K/F

Kees Welbedacht

kwelbedacht@emmaus.lucasonderwijs.nl 

Fleur van der Hoek

fvdhoek@emmaus.lucasonderwijs.nl  

Groep 4 K/I

Kirsten van Kooten

kvkooten@emmaus.lucasonderwijs.nl

 

Ingrid Gevers

igevers@emmaus.lucasonderwijs.nl

Groep 4 T/B

Toos Dijkstra

tdijkstra@emmaus.lucasonderwijs.nl

Nicole Zuijderduijn

nzuijderduijn@emmaus.lucasonderwijs.nl

Groep 4 M/J

Mattijn Venhuizen

mvenhuizen@emmaus.lucasonderwijs.nl

Joost Polder

jpolder@emmaus.lucasonderwijs.nl 

Groep 5 E/K

Eline van Renswou

evrenswou@emmaus.lucasonderwijs.nl 

Karen van Oosterom

kvoosteromvandersmagt@emmaus.lucasonderwijs.nl 

Groep 5 M/M

Minke Remmerswaal

mremmerswaal@emmaus.lucasonderwijs.nl 

Marianne van Etten

mvetten@emmaus.lucasonderwijs.nl 

 Groep 6 M/S

Marianne Mesker

mmesker@emmaus.lucasonderwijs.nl

Sophie Morawek

smorawek@emmaus.lucasonderwijs.nl 

Groep 6 C/L

Cynthia Hooijmans

chooijmans@emmaus.lucasonderwijs.nl 

Cinder Poelman ccrpoelman@emmaus.lucasonderwijs.nl 

Groep 7 R/N

Rick van der Hulst

rvdhulst@emmaus.lucasonderwijs.nl 

 

 

Groep 7 W/A

Willianne Krijgsheld

wkrijgsheld@emmaus.lucasonderwijs.nl 

Anouk den Hollander-Pronk

adhollander@emmaus.lucasonderwijs.nl 

Groep 8 J/N

Jelle de Gier

jdgier@emmaus.lucasonderwijs.nl 

 

Nicole van den Bergen

nvdbergen@emmaus.lucasonderwijs.nl 

Groep 8 S/M

Saskia Smeets

ssmeets@emmaus.lucasonderwijs.nl

John Leijgraaff

jleijgraaff@emmaus.lucasonderwijs.nl 

  

 

Vakleerkrachten

 

 

Handvaardigheid (do.vrij):

Françoise van den Heuvel

fvdheuvel@emmaus.lucasonderwijs.nl

Handvaardigheid(ma.di.woe.)

Marja Buis

mbuis@emmaus.lucasonderwijs.nl

Tekenen groep 6-7-8

Marja Buis

mbuis@emmaus.lucasonderwijs.nl 

Muziek groep 1/2 woe:

Baukje Wester

bwester@emmaus.lucasonderwijs.nl

Muziek 3 t/m 8 dinsd.:

Maarten Boersma

mboersma@emmaus.lucasonderwijs.nl

Bewegingsonderwijs:

Maarten Boersma

mboersma@emmaus.lucasonderwijs.nl

Overige taken en medewerkers

 

 

Intern begeleider (gr. 1-2)

Susanne Otten

sotten@emmaus.lucasonderwijs.nl 

Intern begeleider (gr. 3-4)

Paula Klaver

pklaver@emmaus.lucasonderwijs.nl 

Intern begeleider (gr. 5-8)

Meike Olde Weghuis - Blaauw 

moldeweghuis@emmaus.lucasonderwijs.nl

Plus- en Sofiegroepen:

Paula Klaver

pklaver@emmaus.lucasonderwijs.nl

 

Meike Olde Weghuis - Blaauw 

moldeweghuis@emmaus.lucasonderwijs.nl

ICT

Rick van der Hulst

rvdhulst@emmaus.lucasonderwijs.nl 

Snappetcoach

Rynk van der Togt

 

Administratief medewerker 

(ma t/m vrij ochtenden)

Liesbeth Roos

lroos@emmaus.lucasonderwijs.nl 

Schoolmedewerker

Mohamed Fattouch

mfattouch@emmaus.lucasonderwijs.nl