Personeel Emmaüs

Joost Heemskerk

Directeur
jheemskerk@emmaus.lucasonderwijs.nl  

Petra Vos

Adjunct directeur
pvos@emmaus.lucasonderwijs.nl  

Walter Faber

Adjunct directeur
wfaber@emmaus.lucasonderwijs.nl  

Charlotte van Putten

Leerkracht 1-2 CS
Groep 1-2 Charlotte / Susanne - Bekijk groep ›

Susanne Otten

Leerkracht groep 1-2 CS
Groep 1-2 Charlotte / Susanne - Bekijk groep ›

Kees Welbedacht

Leerkracht 1-2 K
Groep 1-2 Kees - Bekijk groep ›

Kirsten van Puffelen

Leerkracht 1-2 KP, MR lid
Groep 1-2 Kirsten - Bekijk groep ›

Marianne Verhage

Leerkracht 1-2 MM
Groep 1-2 Marianne / Mariënne - Bekijk groep ›

Mariënne Zijlstra

Leerkracht 1-2 MM
Groep 1-2 Marianne / Mariënne - Bekijk groep ›

Nicole Luchtigheid

Groep 1-2 Nicole - Bekijk groep ›

Wilma du Prie

Leerkracht 1-2 WB
Groep 1-2 Wilma / Baukje - Bekijk groep ›

Baukje Wester

Leerkracht 1-2 WB, vakdocent muziek
Groep 1-2 Wilma / Baukje - Bekijk groep ›

Maran Peters

Onderwijsassistent kleutergroepen

Daniëlle van der Ham

Leerkracht groep 3 DW , Plus- en Sofiegroepen
Groep 3 Daniëlle / Willianne - Bekijk groep ›

Willianne Krijgsheld

Leerkracht groep 3 DW
Groep 3 Daniëlle / Willianne - Bekijk groep ›

Kirsten van Kooten

Leerkracht 3 KI
Groep 3 Kirsten / Ingrid - Bekijk groep ›

Ingrid Gevers

Leerkracht 3 KI
Groep 3 Kirsten / Ingrid - Bekijk groep ›

Sanne van der Velden

Leerkracht groep 3 S
Groep 3 Sanne - Bekijk groep ›

Jacqueline de Brouwer

onderwijsassistent gr.3

Mary de Vogel

Leerkracht groep 4 M
Groep 4 Mary / Marieke - Bekijk groep ›

Marieke Tiggelman

Leerkracht 4 M/M en groep 7 PM
Groep 4 Mary / Marieke - Bekijk groep ›

Minke Remmerswaal

Leerkracht groep 4 M/P
Groep 4 Minke / Paula - Bekijk groep ›

Paula Klaver

Leerkracht groep 4 M/P
Groep 4 Minke / Paula - Bekijk groep ›

Marijke Abbing

Leerkracht 4 M/T
Groep 4 Marijke / Toos - Bekijk groep ›

Toos Dijkstra

Leerkracht groep 4 MT
Groep 4 Marijke / Toos - Bekijk groep ›

Karen van Oosterom

Remedial teacher, ondersteunend leerkracht groepen 4

Jenny Roeleveld

Leerkracht 5 JM
Groep 5 Jenny / Marianne - Bekijk groep ›

Marianne Mesker

Leerkracht 5 JM
Groep 5 Jenny / Marianne - Bekijk groep ›

Leon Zwinkels

Leerkracht 5L
Groep 5 Leon / Mirthe - Bekijk groep ›

Cynthia Hooijmans

Leerkracht 6C
Groep 6 Cynthia - Bekijk groep ›

Saskia Smeets

Leerkracht 6 S
Groep 6 Saskia / Silvy - Bekijk groep ›

Silvy Onderwater

Leerkracht groep 6 S en groep 8NS
Groep 6 Saskia / Silvy - Bekijk groep ›

Priscilla Noordermeer

Leerkracht groep 7 PA / Snappetcoach
Groep 7 Priscilla / Amy - Bekijk groep ›

Amy van Steen

Leerkracht groep 7 P/A
Groep 7 Priscilla / Amy - Bekijk groep ›

Patricia Merk Jehee

Leerkracht gr. 7PM, ICT ambassadeur, MR lid
Groep 7 Patricia / Marieke - Bekijk groep ›

Marieke Tiggelman

Leerkracht 4 M/M en groep 7 PM
Groep 4 Mary / Marieke - Bekijk groep ›

Nicole van den Bergen

Leerkracht groep 8NS, MR-lid
Groep 8 Nicole / Silvy - Bekijk groep ›

Silvy Onderwater

Leerkracht groep 6 S en groep 8NS
Groep 8 Nicole / Silvy - Bekijk groep ›

Rick van der Hulst

Leerkracht 8 RM
Groep 8 Rick / Meike - Bekijk groep ›

Meike Olde Weghuis - Blaauw

Leerkracht groep 8 RM
Groep 8 Rick / Meike - Bekijk groep ›

Françoise van den Heuvel

Vakdocent handvaardigheid

Marja Buis

Leerkracht, vakdocent handvaardigheid / tekenen

Maarten Boersma

Vakdocent bewegingsonderwijs en vakdocent muziek.

Mirthe Kokshoorn

Intern Begeleider groep 1 t/m 4, MR lid

Wieneke Grootaarts

Intern Begeleider groep 5 t/m 8, MR-lid

Elsbeth Visser

Remedial teacher

Karen van Oosterom

Remedial teacher, ondersteunend leerkracht groepen 4

Daniëlle van der Ham

Leerkracht Plus- en Sofiegroepen, leerkracht groep 3 DW

Judith Does

Leerkracht

Corry Baars

Administratief medewerkster

Mohamed Fattouch

Schoolmedewerker