Kids

Agenda

22 juli t/m 30 augustus 2019
Zomervakantie 2019
2 september 2019
Eerste schooldag 2019 - 2020
9 september 2019
Ouderavond groepen 8
16 t/m 20 september 2019
Kindgesprekken groep 8
16 september 2019
Ouderavond groepen 3
17 september 2019
Ouderavond groepen 1-2
20 september 2019
Studiemiddag gr. 1-2
Kleuters middag vrij
25 september 2019
Kanjertraining voor ouders
25 september 2019
Kinderpostzegels
Start
25 september 2019
Inloop
Laatste kwartier van de ochtend.
2 t/m 4 oktober 2019
Kamp groepen 8
2 t/m 3 oktober 2019
Fotograaf
Individuele foto's en groepsfoto's.
7 oktober 2019
Start projectweek
8 oktober 2019
Fotograaaf groepen 8
15 oktober 2019
Algemene Ledenvergadering Oudervereniging
18 oktober 2019
Studiedag (1)
21 t/m 25 oktober 2019
Herfstvakantie
30 oktober 2019
Inloop
6 november 2019
Maris inzameling
vanaf 8.30 uur tot 12.30 uur
7 november 2019
Studiedag (2)
Studietweedaagse
8 november 2019
Studiedag (3)
Studietweedaagse
11 t/m 13 november 2019
Kleutergesprekken
19 november 2019
Sintversieravond
22 november 2019
Rapport 1
25 t/m 27 november 2019
Rapportgesprekken
27 november 2019
Inloop
Laatste kwartier
5 december 2019
Sinterklaas
's middags vrij
6 december 2019
School begint een uurtje later
8 t/m 13 december 2019
Adviesgesprekken gr.8
18 december 2019
Inloop
Laatste kwartier
19 december 2019
Kerstviering(en)
20 december 2019
's Middags vrij
23 december 2019 t/m 3 januari 2020
Kerstvakantie
Vrijdag middag vanaf 12.00/12.15 uur zijn de kinderen vrij. 
17 januari 2020
Studiemiddag gr.1-2
Kleuters middag vrij
22 januari 2020
Schaaktoernooi
Groepen 4 t/m 8
22 januari t/m 1 februari 2020
Voorleesweek ontbijt
22 januari 2020
Voorleesweek & ontbijt
27 januari 2020
Taaldorp
Groepen 7 & 8.
29 januari 2020
Damtoernooi 1
Groepen 3-4 en 5.
29 januari 2020
Inloop
Laatste kwartier
5 februari 2020
Damtoernooi 2
Groepen 6-7 en 8
19 februari 2020
Inloop
Laatste kwartier
20 februari 2020
Carnavalsochtend
's middags vrij.
21 t/m 28 februari 2020
Voorjaarsvakantie
2 maart 2020
Studiedag (4)
11 maart 2020
Info-ochtend groep 2 -- 3
20 maart 2020
Rapport 2
25 maart 2020
Talentendag
25 maart 2020
Inloop
Laatste kwartier
30 maart t/m 1 april 2020
Rapportgesprekken
8 april 2020
Maris inzameling
vanaf 08.30 uur tot 12.30 uur
8 april 2020
Schoolvoetbaltoernooi
9 april 2020
Paasvieringen
10 t/m 13 april 2020
Goede vrijdag + Pasen
14 april 2020
Studiedag (5)
15 april 2020
Schoolvoetbaltoernooi
16 april 2020
Verkeersexamen
22 april 2020
Inloop
Laatste kwartier
24 april 2020
Emmaüssportdag
27 april t/m 8 mei 2020
Meivakantie
27 april 2020
Koningsdag
13 t/m 14 mei 2020
Eindtoets Route 8
20 mei 2020
Studiedag (6)
21 t/m 22 mei 2020
Hemelvaartsdag
25 t/m 28 mei 2020
Avondwandel4daagse
Avondwandel4daagse in Leidschendam-Voorburg
27 mei 2020
Inloop
Laatste kwartier
28 mei 2020
Eindexamen Sofiegroep (gr.8)
1 juni 2020
Pinksteren
5 juni 2020
Teamdag
22 juni 2020
Schoolreisje 3-7
23 juni 2020
Schoolreisje 1-2
24 juni 2020
Studiemiddag
24 juni 2020
Inloop
Laatste kwartier
8 juli 2020
Wisseldag
10 juli 2020
Rapport 3