Team

Vanuit onze visie groeien wij naar een andere opzet, waarbij meerdere leerkrachten gezamenlijk
verantwoordelijk zijn voor alle kinderen in een bepaald leerjaar. Niet “de deuren dicht” van de eigen klas,
maar samenwerking binnen het leerjaar. De afgelopen twee schooljaren hebben we hier al stappen in
gezet. En hebben we gezien hoeveel dit groepsdoorbrekend werken opleverde voor zowel de kinderen
als de leerkrachten. We hebben extra personeelsformatie toegevoegd per leerjaar om dit mogelijk te maken.

Schoolleiding

   
Directeur Joost Heemskerk jheemskerk@emmaus.lucasonderwijs.nl
Adjunctdirecteur Silvy Onderwater sonderwater@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Adjunctdirecteur John Leijgraaff

jleijgraaff@emmaus.lucasonderwijs.nl

 

Groepsleerkrachten

   
Groep 1-2 M/C Marianne Verhage mverhage@emmaus.lucasonderwijs.nl
Charlotte van Putten cvputten@emmaus.lucasonderwijs.nl
Groep1-2 T/S Tessa van Brink tvbrink@emmaus.lucasonderwijs.nl 
  Susanne Otten sotten@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Groep 1-2 N/M Nicole Luchtigheid nluchtigheid@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Mirthe Kokshoorn mkokshoorn@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Groep 1-2 K/B Kees Welbedacht kwelbedacht@emmaus.lucasonderwijs.nl
Baukje Wester  bwester@emmaus.lucasonderwijs.nl  
Groep 1-2 M/N Marlies
Natasja Cenin ncenin@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Groep 1-2 K/E Kirsten van Puffelen kvpuffelen@emmaus.lucasonderwijs.nl
Emmy Troquete etroquete@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Ondrwijsassistent gr. 1-2  Maran Peters mpeters@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Groep 3 D Danielle van der Ham dvdham@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Groep 3 L/E Leon Zwinkels

lzwinkels@emmaus.lucasonderwijs.nl 

Elsbeth Visser evisser@emmaus.lucasonderwijs.nl   
Groep 3 T/P Toos Dijkstra tdijkstra@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Paula Klaver pklaver@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Onderwijsassistent groepen 3 Jaqueline de Brouwer jdebrouwer@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Fleur
Groep 4 K/I Kirsten van Kooten kvkooten@emmaus.lucasonderwijs.nl
  Ingrid Gevers igevers@emmaus.lucasonderwijs.nl
Groep 4 M Mary de Vogel mdvogel@emmaus.lucasonderwijs.nl
Groep 4 Mr Minke Remmerswaal mremmerswaal@emmaus.lucasonderwijs.nl
Extra leerkracht groepen 4 Marijke Abbing mabbing@emmaus.lucasonderwijs.nl 
 
Groep 5 M/M Marieke Tiggelman mtiggelman@emmaus.lucasonderwijs.nl 
  Marianne Mesker mmesker@emmaus.lucasonderwijs.nl
Groep 5 C Cynthia Hooijmans chooijmans@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Extra leerkracht groepen 5 Karen van Oosterom kvoosterom@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Groep 6 S Sanne v.d. Velden svdvelden@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Priscilla Noordermeer pnoordermeer@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Groep 6 J Jelle de Gier jdgier@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Julie Aarents jaarents@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Groep 7 N/A Nicole van den Bergen nvdbergen@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Amy van Steen avsteen@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Groep 7 W/A Willianne Krijgsheld wkrijgsheld@emmaus.lucasonderwijs.nl  
Anouk den Hollander-Pronk adhollander@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Mattijn Venhuizen  mvenhuizen@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Groep 8 S/R Saskia Smeets ssmeets@emmaus.lucasonderwijs.nl
Rick van der Hulst rvdhulst@emmaus.lucasonderwijs.nl
Groep 8 P/R Patricia Merk Jehee pmerk@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Rick van der Hulst rvdhulst@emmaus.lucasonderwijs.nl
  Meike Olde Weghuis - Blaauw moldeweghuis@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Joost Polder jpolder@emmaus.lucasonderwijs.nl 
 
 
     
 
 

Vakleerkrachten

   
Handvaardigheid (do.vrij): Françoise van den Heuvel fvdheuvel@emmaus.lucasonderwijs.nl
Handvaardigheid(ma.di.woe.) Marja Buis mbuis@emmaus.lucasonderwijs.nl
Tekenen groep 6-7-8 Marja Buis mbuis@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Muziek groep 1/2 woe: Baukje Wester bwester@emmaus.lucasonderwijs.nl
Muziek 3 t/m 8 dinsd.: Maarten Boersma mboersma@emmaus.lucasonderwijs.nl
Bewegingsonderwijs: Maarten Boersma mboersma@emmaus.lucasonderwijs.nl

Overige taken en medewerkers

   
Intern begeleider (gr. 1-4) Mirthe Kokshoorn mkokshoorn@emmaus.lucasonderwijs.nl
Intern begeleider (gr. 5-8) Meike Olde Weghuis - Blaauw  moldeweghuis@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Plus- en Sofiegroepen: Paula Klaver pklaver@emmaus.lucasonderwijs.nl
  Patricia Merk Jehee pmerk@emmaus.lucasonderwijs.nl 
ICT  Priscilla Noordermeer pnoordermeer@emmaus.lucasonderwijs.nl 
  Rick van der Hulst rvdhulst@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Snappetcoach Peter Dijkstra  
  Priscilla Noordermeer pnoordermeer@emmaus.lucasonderwijs.nl 
     

Administratief medewerker 

(ma t/m vrij ochtenden)

Liesbeth Roos lroos@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Schoolmedewerker Mohamed Fattouch mfattouch@emmaus.lucasonderwijs.nl