Team

Vanuit onze visie gaan we schooljaar 2020-2021 anders inrichten. Wij willen groeien naar een andere opzet, waarbij meerdere leerkrachten gezamenlijk verantwoordelijk zijn voor alle kinderen in een bepaald leerjaar. Niet “de deuren dicht” van de eigen klas, maar samenwerking binnen het leerjaar. Afgelopen jaar hebben we hier al stappen in gezet. We hebben gezien hoeveel dit groepsdoorbrekend werken opleverde voor zowel de kinderen als de leerkrachten.

We zijn nu klaar voor de volgende stap. We hebben per leerjaar extra personeelsformatie toegevoegd om dit mogelijk te maken. 

Schoolleiding

   
Directeur Joost Heemskerk jheemskerk@emmaus.lucasonderwijs.nl
Adjunctdirecteur Walter Faber wfaber@emmaus.lucasonderwijs.nl
Adjunctdirecteur Petra Vos pvos@emmaus.lucasonderwijs.nl
     

Groepsleerkrachten

   
Groep 1-2 CS Charlotte van Putten cvputten@emmaus.lucasonderwijs.nl
  Susanne Otten sotten@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Groep 1-2 K Kees Welbedacht kwelbedacht@emmaus.lucasonderwijs.nl
  Mirthe Kokshoorn mkokshoorn@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Groep 1-2 Kp Kirsten van Puffelen kvpuffelen@emmaus.lucasonderwijs.nl
Groep 1-2 MM Marianne Verhage mverhage@emmaus.lucasonderwijs.nl
  Mariënne Zijlstra mzijlstra@emmaus.lucasonderwijs.nl
Groep 1-2 N Nicole Luchtigheid nluchtigheid@emmaus.lucasonderwijs.nl 
  Marijke Abbing mabbing@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Groep 1-2 WB Wilma du Prie wdprie@emmaus.lucasonderwijs.nl
  Baukje Wester bwester@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Ondrwijsassistent gr. 1-2  Maran Peters mpeters@emmaus.lucasonderwijs.nl 
     
Groep 3 D Danielle van der Ham dvdham@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Groep 3 KI Kirsten van Kooten kvkooten@emmaus.lucasonderwijs.nl
  Ingrid Gevers igevers@emmaus.lucasonderwijs.nl
Groep 3 S Sanne v.d. Velden svdvelden@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Onderwijsassistent groepen 3 Jaqueline de Brouwer jdebrouwer@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Extra gr. 3 (zijinstromer) Emmy Troquete etroquete@emmaus.lucasonderwijs.nl 
     
Groep 4 M Mary de Vogel mdvogel@emmaus.lucasonderwijs.nl
Groep 4 Mr Minke Remmerswaal mremmerswaal@emmaus.lucasonderwijs.nl
Groep 4 TP Toos Dijkstra tdijkstra@emmaus.lucasonderwijs.nl 
  Paula Klaver pklaver@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Extra leerkracht groepen 4 Elsbeth Visser evisser@emmaus.lucasonderwijs.nl   
     
Groep 5 JM Jenny Roeleveld jroeleveld@emmaus.lucasonderwijs.nl
  Marianne Mesker mmesker@emmaus.lucasonderwijs.nl
Groep 5 C Cynthia Hooijmans chooijmans@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Extra leerkracht groepen 5 Karen van Oosterom kvoosterom@emmaus.lucasonderwijs.nl 
   

 

Groep 6 LP Leon Zwinkels

lzwinkels@emmaus.lucasonderwijs.nl 

  Patricia Merk Jehee pmerk@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Groep 6 SW Saskia Smeets ssmeets@emmaus.lucasonderwijs.nl
  Willianne Krijgsheld wkrijgsheld@emmaus.lucasonderwijs.nl  
Extra leerkracht groepen 6 Julie Aarents jaarents@emmaus.lucasonderwijs.nl 
     
Groep 7 PA Priscilla Noordermeer pnoordermeer@emmaus.lucasonderwijs.nl 
  Amy van Steen avsteen@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Groep 7 MJ Marieke Tiggelman mtiggelman@emmaus.lucasonderwijs.nl 
  Judith Does jdoes@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Extra  groepen 7 & 8 (LIO) Melvin van Rossen mvrossen@emmaus.lucasonderwijs.nl  
     
Groep 8 NS Nicole van den Bergen nvdbergen@emmaus.lucasonderwijs.nl 
  Silvy Onderwater sonderwater@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Groep 8 RM Rick van der Hulst rvdhulst@emmaus.lucasonderwijs.nl
  Meike Olde Weghuis - Blaauw moldeweghuis@emmaus.lucasonderwijs.nl 

Vakleerkrachten

   
Handvaardigheid (do.vrij): Françoise van den Heuvel fvdheuvel@emmaus.lucasonderwijs.nl
Handvaardigheid(ma.di.woe.) Marja Buis mbuis@emmaus.lucasonderwijs.nl
Tekenen groep 6-7-8 Marja Buis mbuis@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Muziek groep 1/2 woe: Baukje Wester bwester@emmaus.lucasonderwijs.nl
Muziek 3 t/m 8 dinsd.: Maarten Boersma mboersma@emmaus.lucasonderwijs.nl
Bewegingsonderwijs: Maarten Boersma mboersma@emmaus.lucasonderwijs.nl

Overige taken en medewerkers

   
Intern begeleider (gr. 1-4) Mirthe Kokshoorn mkokshoorn@emmaus.lucasonderwijs.nl
Intern begeleider (gr. 5-8) Meike Olde Weghuis - Blaauw  moldeweghuis@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Plus- en Sofiegroepen: Paula Klaver pklaver@emmaus.lucasonderwijs.nl
  Judith Does jdoes@emmaus.lucasonderwijs.nl 
ICT  Priscilla Noordermeer pnoordermeer@emmaus.lucasonderwijs.nl 
  Rick van der Hulst rvdhulst@emmaus.lucasonderwijs.nl 
Snappetcoach Peter Dijkstra  
  Priscilla Noordermeer pnoordermeer@emmaus.lucasonderwijs.nl 
     
Administratief medewerker Corry Baars cbaars@emmaus.lucasonderwijs.nl
Schoolmedewerker Mohamed Fattouch mfattouch@emmaus.lucasonderwijs.nl